Blog

Ucelených informacích o bostonech je málo, a tak je potřeba vyzdvihnout všechny možné "publikace", které za to stojí.

„Alíku! Cos to snědl?! Teď ti bude akorát zle!“ Slyšíme někde v dáli na procházce. Alíka a jeho paničku sice neznáme, ale naše kluky pažravé ano. Dante občas zapomene, že je vychovaný, rozumný dospělý pes a sežere kočičinec. A Benji mu umí skvěle sekundovat. No, a občas za to můžeme my dvounožci. Návštěva dá klukům kus šunky, sýra nebo pečiva....

Nejdřív nás začnou trápit komáři, pak klíšťata, nedejbože i blechy, a v tom nejlepším letním období ještě miniaturní nezvaní červení hosti, kteří dělají červená ložiska na kůži, děsně to svědí a hosti si libují nejen na psí kůži. To jsou prosím sametky!

Růžím se dává titul královny zahrad. Úchvatná rostlina, která dokáže svými trny uzpůsobit pár kapek krve či dokonce v případě Růženky ji uspat, ale! zároveň je křehká a jemná. U nás jsou produkty z ní nedocenitelní pomocníci. Ať je to mýdlo, krém, šampon nebo hydrolát.

S Bertou jsem se potkala na začátku prosince 2018, kdy mi majitelka Leona napsala zprávu s prosbou, zda bych jí dokázala pomoci, že se s tím již měsíc trápí s ochrnutím na pánevní končetiny a bez náznaků zlepšení. Po shlédnutí rtg snímků a lékařské zprávy jsme se domluvily na termínu a holky dorazily na terapii.

Nevím, jak vy, ale já si ještě dávám ranní rozcvičku při škrábání auta. A při tom, už zaznamenáváme od přátel první klíšťata. Hej, letos jste nějak brzo, ne? První jarní den je až za několik dnů.

Svetry, mikiny, pláštěnky, bundy, vesty, overaly, pletené, z teplákoviny, ze softshellu, z nepromokavého materiálu, z promokavého materiálu, tenké, lehké, teplé, termo, super teplé... čert, vlastně pes, aby se v tom vyznal! Pojďme se podívat na to, jak správně vybrat oblečení.

Poslední roky se čím dám více snažím necpat do psů chemii za každou cenu a hledat i jiné způsoby, produkty, možnosti... (dosaďte si, co chcete). Při objevení Ecopets a jejich produktů je to najednou celé naprosto jednoduché!

Konečně nadešel čas zpracovat dlouho připravovaný rozhovor s Karlíčkem a jeho paničkou. Proč jsme si je vybrali? Protože s paničkou mají ten správný pohled na svět a v rozhovoru najdete nejedno moudro! Pěkné čtení.