Blog

Růžím se dává titul královny zahrad. Úchvatná rostlina, která dokáže svými trny uzpůsobit pár kapek krve či dokonce v případě Růženky ji uspat, ale! zároveň je křehká a jemná. U nás jsou produkty z ní nedocenitelní pomocníci. Ať je to mýdlo, krém, šampon nebo hydrolát.

S Bertou jsem se potkala na začátku prosince 2018, kdy mi majitelka Leona napsala zprávu s prosbou, zda bych jí dokázala pomoci, že se s tím již měsíc trápí s ochrnutím na pánevní končetiny a bez náznaků zlepšení. Po shlédnutí rtg snímků a lékařské zprávy jsme se domluvily na termínu a holky dorazily na terapii.

Nevím, jak vy, ale já si ještě dávám ranní rozcvičku při škrábání auta. A při tom, už zaznamenáváme od přátel první klíšťata. Hej, letos jste nějak brzo, ne? První jarní den je až za několik dnů.

Svetry, mikiny, pláštěnky, bundy, vesty, overaly, pletené, z teplákoviny, ze softshellu, z nepromokavého materiálu, z promokavého materiálu, tenké, lehké, teplé, termo, super teplé... čert, vlastně pes aby se v tom vyznal! Pojďme se podívat na to, jak správně vybrat oblečení.

Poslední roky se čím dám více snažím necpat do psů chemii za každou cenu a hledat i jiné způsoby, produkty, možnosti... (dosaďte si, co chcete). Při objevení Ecopets a jejich produktů je to najednou celé naprosto jednoduché!

Konečně nadešel čas zpracovat dlouho připravovaný rozhovor s Karlíčkem a jeho paničkou. Proč jsme si je vybrali? Protože s paničkou mají ten správný pohled na svět a v rozhovoru najdete nejedno moudro! Pěkné čtení.

Když jsem na Instagramu objevila tuhle super trojku, věděla jsem, že je musím vyzpovídat. Nejen, že je Arthas úspěšný na výstavách, ale je to i sportovec! Závodně se věnují dog pulleru a vyčmuchá skořici i ve vodě!

Růženku jsem v placatém světě na FB skupinách zpozorovala asi před rokem. Díky svému jedinečnému znamení a paničce Jessice, která vyprávěla jejich příběhy ze života jsem věděla, že si s nimi musím jednou popovídat. Holkám bije nejen srdce pro sebe navzájem, ale i pro ostatní placatky, kterým pomáhají, jak jen to jde!

Čím více jsou bostoni žádanější a populárnější, tím více se rozrůstají a "vznikají" bohužel i nové barvy.