BOSTONÍ TRABLE V PODÁNÍ BENJIHO, DANTEHO A DVOUNOŽCŮ

Všechno začalo na jaře 2020, kdy naší zem zastihla první vlna covidu a my jsme se ze dne na den ocitli s kluky v režimu 24/7. Najednou nám zbyl čas navíc a začali jsme si pohrávat s myšlenkou, že ukážeme světu, jaké to je žít s bostony. Ne, jen komentovat na sociálních sítích, když se někdo zeptá. A protože víme, že ne vždy je zalité sluncem, chtěli jsme začít podávat informace z našeho života s bostony uceleně, kde si o tom všichni budou moct přečíst. 
Z myšlenky článků, videí a fotek na sociálních sítích o životě s bostony se začal rodit web, kde jsme přidali i články
z praxe terapeuta Dornovy metody pro zvířata a e-shop.
E-shop jsme začali tvořit ve chvíli, kdy nás napadlo prodávat naše výtvory z 3D tiskárny. Nelenili jsme a nezůstali jen u vykrajovátek, náušnic, věšáků a dalších designových věcí, ale přidali jsme i produkty od našich kamarádů a značek, které máme vyzkoušené a osvědčené. 
Na našem e-shopu nenajde produkt, který bychom nevyzkoušeli a nevěřili mu. Zkoušíme jej všichni a pokud to jsou věci pro nahaté psy, tak ty zkouší naši plešatí kamarádi a členi Boston's Troubles smečky.

Na e-shopu můžete najít značku:
BWL - Bred with love, naše druhá polovička a bez nich by to nešlo. Míša s pleškami jsou ti, co pro vás ušijí ty nejlepší oblečky, obojky, vodítka, šátky, pamlskovníky, obaly na pytlíky a další. Společně tvoříme nové věci, které jsou nejen hezké, ale zároveň funkční a bezpečné. 
Ecopets - naše zachránkyně Katka. Aneb, jak se ze zákazníků stanou přátelé. Bez Katky a jejich produktů si to už v životě neumíme představit a proto naleznete Ecopets věci i na našem e-shopu.
With Love For Dogs - ručně dělaná lanové, kožené a paracordové obojky a vodítka od Radky. Radku známe už nějaký ten pátek a když jsem uviděla její práci byla to láska na první pohled. Radka dělá přesně dle výběru svého zákazníka, ale pár kousků jsme si nachystali i pro vás. Vždy limitované jedinečné kusy :).
Hafco - Na Hafco jsme narazili před rokem, kdy jej majitelka Denisa založila. Už na první pohled jsem se zamilovala do jejich lanových vodítek a z každodenního nošení bylo jasné, že ani lanová vodítka nesmí u nás chybět.
Hunter - protože prostě jsme nenašli lepší kartáč na bostony, než je beruška! 

Zároveň se panina věnuje Dornově metodě pro zvířata a Osteodynamice. Z její praxe tu pak můžete vidět články a poznatky a nabídku manuálních terapií pro vaše mazlíčky.

Dosažené vzdělání a mimoškolní vzdělání:

2015

 • kurz Dornovy metody pro zvířata - Andrea Dunová

2016

 • seminář Dornovy metody pro zvířata - Andrea Dunová
 • Dogfitness I. - MVDr. Veronika Gesierichová (Uhlířová)

2017

 • Kineziotaping I a II - Bc. Kamil Štědrák
 • Osteodynamika - Andrea Dunová

2020

 • Osteodynamika II - rozšířené techniky k ošetření fasciálních řetězců a lymfatického systému malých zvířat - Institut Zdraví Zvířat s. r. o. (Andrea Dunová)
 • dokončení bakalářského studia z oboru Aplikované ekologie na ČZU.
 • Aplikovaná psychologie pro terapeutickou praxi - Institut Zdraví Zvířat s. r. o.

2021

 • Osteodynamika III - rozšířené techniky k ošetření fasciálního systému orgánových soustav malých zvířat a zjizvené tkáně - Institut Zdraví Zvířat s. r. o. (Andrea Dunová)
 • Udělení statusu Doporučeného terapeuta Dornovy metody pro zvířata (DoTh.) - Institut zdraví zvířat s. r. o. -Andrea Dunová 
 • Odborný konzultant v Institut zdraví zvířat s. r. o.