Ecopets balzám

Vyprodáno Na nosy a tlapky

Balzám nejen na tlapky a čumáčky, to je zázrak od Ecopets

Díky svému promyšlenému složení nesmí chybět v žádné psí lékárničce. Využívá léčivých vlastností bambuckého másla, konopného oleje a pupálkového oleje. Ti díky svým vlastnostem a vysokém obsahu nenasycených mastných kyselin a vitamínů mají skvělé regenerační vlastnosti pokožky, kdy ji zároveň zvláčňují a ochraňují před vnějším narušením jako je podráždění, popraskání a opruzení.

Do pár dnů si poradí s popraskaným nosem či polštářkem na noze, pomůže při hojení ran a dokáže ochránit i packy před posypovou solí v zimě.

Složení: Cannabis Sativa Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Oenothera Biennis Oil, Hippoaphae Rhamnodies Oil, Cera Alba, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil 

Trvanlivost: 18 měsíců od data nákupu.

Výrobce: Ecopets - Looka Boo s. r. o.


Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

265,00 Kč